özel ders öğretmeni

Ersin Öğretmen

Öğretmenin Bilgileri
Kişisel Bilgiler
Adı
Ersin
Branşı
Fizik
Cinsiyet
Bay
Yaş
40 yıl
Özel Ders Tecrübesi
17 yıl
Eğitim Kariyeri
Üniversite
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Bölüm
Fizik
Mezuniyet Yılı
10 Haziran 2003
Akademik Ünvan
Öğretmen
Verdiği Eğitimler
Özel Ders Tecrübesi
15 yıl
Kısaca Hakkında
Odtü mezunuyum, 15 yıldır seçkin dershane ve kolejlerde çalıştım.
Lise Dersleri
Yabancı Okul Dersleri
Hazırladığı Sınavlar
Ders Verdiği Koşullar
Ders Verdiği Semtler
Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla
Ders Anlatım Tipi
Birebir Ders
Ek Hizmetler
Özel Ders
Ders İşleme Mekanları
Öğrencinin Evi
Ders İşleme Saatleri
Hafta İçi Akşam
Genel Bilgi
Bilgilendirme

Boğaziçi Ders Sitemizde kayıtlı olan öğretmenler, kendisini özel ders konusunda kabul ettirmiş tecrübeli branş öğretmenlerinden oluşmaktadır. Sistemde bulunan özel ders öğretmenlerin tamamı kayıt sonrası bir dizi inceleme ve mülakattan sonra uygun olan eğitim kalitesindeki öğretmenler arasından onay alanlardır. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, sitede bulunan her öğretmen bizim için değerlidir ve sizin için de en iyiler arasından seçilmiştir. 

Özel ders talepleriniz olduğunda size sitemizden herhangi bir öğretmeni yönlendirmiyoruz tam aksine sizin vereceğiniz bilgi ve kriterlere göre yüzlerce öğretmen arasından size uygun olan öğretmeni veya öğretmenleri seçip size seçenekler sunuyoruz. Özel ders öğretmenleriyle sizin görüşmeniz, tek tek her biriyle konuşup anlaşmaya çalışmanız sizin için zaman kaybı olacak hatta tatsız sonuçlar bile doğuracaktır.

Tüm bu negatif durumları önleyen sistemimiz sayesinde gereksiz diyalog ve zaman kayıplarından kurtularak ihtiyacınız olan özel ders öğretmenine yılların bilgi birikimi ve tecrübesine bizimle birlikte ulaşabilirsiniz.

İncelediğiniz ve beğendiğiniz öğretmen profillerini bizimle paylaşabilir, ilgili öğretmen veya alternatif seçeneklerle size uygun öğretmeni beraber seçelim. Özel ders talepleriniz için lütfen bizi arayın!