özel ders öğretmeni

Ramazan Öğretmen

Öğretmenin Bilgileri
Kişisel Bilgiler
Adı
Ramazan
Branşı
Sınıf Öğretmeni
Cinsiyet
Bay
Yaş
35 yıl
Özel Ders Tecrübesi
12 yıl
Eğitim Kariyeri
Üniversite
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
Bölüm
Sınıf öğretmenliği
Mezuniyet Yılı
10 Haziran 2007
Akademik Ünvan
Öğretmen
Verdiği Eğitimler
Özel Ders Tecrübesi
İlkokul ortaokul tüm dersler
Kısaca Hakkında
1984 yılında Aydın'da doğdum.Ilk ve ortaöğretimimi Aydın 'da tamamladım.Üniversite egitimimi Abant Izzet Baysal üniversitesinde tamamladım.. 2007 yılından beri öğretmenlik mesleğimi başarılı bir şekilde devam ettirmekteyim..
İlkokul Dersleri
Ortaokul Dersleri
Ders Verdiği Koşullar
Ders Verdiği Semtler
Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece
Ders Anlatım Tipi
Birebir Ders, Grup Dersi, Sınıf Dersi
Ek Hizmetler
Özel Ders, Eğitim Koçluğu
Ders İşleme Mekanları
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Özel Ders Merkezi, Kütüphane
Ders İşleme Saatleri
Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Gündüz, Hafta Sonu Akşam
Genel Bilgi
Bilgilendirme

Boğaziçi Ders Sitemizde kayıtlı olan öğretmenler, kendisini özel ders konusunda kabul ettirmiş tecrübeli branş öğretmenlerinden oluşmaktadır. Sistemde bulunan özel ders öğretmenlerin tamamı kayıt sonrası bir dizi inceleme ve mülakattan sonra uygun olan eğitim kalitesindeki öğretmenler arasından onay alanlardır. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, sitede bulunan her öğretmen bizim için değerlidir ve sizin için de en iyiler arasından seçilmiştir. 

Özel ders talepleriniz olduğunda size sitemizden herhangi bir öğretmeni yönlendirmiyoruz tam aksine sizin vereceğiniz bilgi ve kriterlere göre yüzlerce öğretmen arasından size uygun olan öğretmeni veya öğretmenleri seçip size seçenekler sunuyoruz. Özel ders öğretmenleriyle sizin görüşmeniz, tek tek her biriyle konuşup anlaşmaya çalışmanız sizin için zaman kaybı olacak hatta tatsız sonuçlar bile doğuracaktır.

Tüm bu negatif durumları önleyen sistemimiz sayesinde gereksiz diyalog ve zaman kayıplarından kurtularak ihtiyacınız olan özel ders öğretmenine yılların bilgi birikimi ve tecrübesine bizimle birlikte ulaşabilirsiniz.

İncelediğiniz ve beğendiğiniz öğretmen profillerini bizimle paylaşabilir, ilgili öğretmen veya alternatif seçeneklerle size uygun öğretmeni beraber seçelim. Özel ders talepleriniz için lütfen bizi arayın!