özel ders öğretmeni

Zübeyir Öğretmen

Öğretmenin Bilgileri
Kişisel Bilgiler
Adı
Zübeyir
Branşı
fizik
Cinsiyet
Bay
Yaş
47 yıl
Özel Ders Tecrübesi
24 yıl
Eğitim Kariyeri
Üniversite
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Bölüm
fizik öğretmenliği
Mezuniyet Yılı
1 Ağustos 1996
Akademik Ünvan
Doktor
Verdiği Eğitimler
Özel Ders Tecrübesi
-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Mesleğinde iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştirmiş bir öğretmenim.
Kısaca Hakkında
Boğaziçi Üniversitesi Fizik öğretmenliği mezunu 20 yıllık dershane,özel okul ve özel ders tecrübeli; ilköğretim, lise ve üniversite öğrencisine özel ders vermiş ,alanında uzman doktoralı öğretmenden özel ders ; birebir YKS hazırlık ve lise derslerine takviye fizik dersleri verilir.
Yurtdışı sınavlarına yönelik Ib fizik dersleri verilir. Eğer eksikliklerinizi kısa sürede tamamlamak ve fizik dersi sınavlarında başarılı olmak istiyorsanız işte fırsat, şu an seviyeniz ne olursa olsun mutlaka başarılı olacaksınız. Unutmayın özel dersi işin uzmanından alırsanız hem kısa sürede öğrenir hem de gereksiz yere zaman ve para harcamış olmazsınız.
Ders Verdiği Koşullar
Ders Verdiği Semtler
Beşiktaş, Beyoğlu, ޞişli, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar
Ders Anlatım Tipi
Birebir Ders, Grup Dersi, Sınıf Dersi
Ek Hizmetler
Özel Ders
Ders İşleme Mekanları
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Özel Ders Merkezi, Kütüphane
Ders İşleme Saatleri
Hafta İçi Akşam
Genel Bilgi
Bilgilendirme

Boğaziçi Ders Sitemizde kayıtlı olan öğretmenler, kendisini özel ders konusunda kabul ettirmiş tecrübeli branş öğretmenlerinden oluşmaktadır. Sistemde bulunan özel ders öğretmenlerin tamamı kayıt sonrası bir dizi inceleme ve mülakattan sonra uygun olan eğitim kalitesindeki öğretmenler arasından onay alanlardır. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, sitede bulunan her öğretmen bizim için değerlidir ve sizin için de en iyiler arasından seçilmiştir. 

Özel ders talepleriniz olduğunda size sitemizden herhangi bir öğretmeni yönlendirmiyoruz tam aksine sizin vereceğiniz bilgi ve kriterlere göre yüzlerce öğretmen arasından size uygun olan öğretmeni veya öğretmenleri seçip size seçenekler sunuyoruz. Özel ders öğretmenleriyle sizin görüşmeniz, tek tek her biriyle konuşup anlaşmaya çalışmanız sizin için zaman kaybı olacak hatta tatsız sonuçlar bile doğuracaktır.

Tüm bu negatif durumları önleyen sistemimiz sayesinde gereksiz diyalog ve zaman kayıplarından kurtularak ihtiyacınız olan özel ders öğretmenine yılların bilgi birikimi ve tecrübesine bizimle birlikte ulaşabilirsiniz.

İncelediğiniz ve beğendiğiniz öğretmen profillerini bizimle paylaşabilir, ilgili öğretmen veya alternatif seçeneklerle size uygun öğretmeni beraber seçelim. Özel ders talepleriniz için lütfen bizi arayın!