İstatistik Özel Ders İstatistik Özel Ders Boğaziçi Ders

İstatistik Özel Ders

Kimler İstatistik Özel Ders Verebilir?

Öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Boğaziçi Özel Ders uzman akademisyenlerle birlikte en iyi özel ders deneyimi sunar.

İstatistik Nedir?

İstatistik dersi her insanın korkulu rüyası ve başarı elde etmenin ütopik görüldüğü bir derstir. Ancak uzman akademisyenlerimiz öğrencilerimizin bu korkularını aşmalarını ve maksimum başarı elde etmelerini sağlamaktadır. Sektörde bulunan diğer rakiplerimizle farkımızın olması başarılı olabilmemizin en önemli sebebidir. Farkımız, uzman ve deneyimli öğretmenlerimizin olmasının yanında öğretme konusunda en yeni ve en modern teknikleri kullanmamızdır. Öğrencilerimize, yaptığımız işi bir iş olarak yapmadığımızı düşünerek yaklaşmaktayız ve onlara ilim öğretmek için elimizden geleni yapmaktayız. İşimiz ticaret değil, ilim öğretmek olduğu inancındayız.

İstatistik Özel Ders Konuları

Öğrencilere yardımcı olmaktadır:  Regresyon ve korelasyon, Tarifsel ve tümevarımsal İstatistik, Örnek ve popülasyon, Kantitatif ve Kualitatif, Rastgele, Sistematik, Karara dayalı Örnekleme, Pasta Diyagramlar, Bar grafikler, Histogramlar, Kartezyen Grafikleri, Frekans Dağılım Grafikleri, Tasnif, Gruplama, Frekans Dağılımları ya da Bölünmeler, Regresyon analizi, Varyans, Covaryans, Olasılık Hipotez Testi, Ki Kare testi, İndeksler, Zaman Serisi Çözümlemesi, Normal Dağılım, Standart Sapma

Boğaziçi Özel Ders, İstatistik dersini İngilizce alanlar için de hocalarımız İngilizce özel ders vermektedir. İngilizce Statistics Özel Ders konuları şu şekildedir: Collecting Data, Displaying Univariate Data, Describing Bivariate, Probability, Random variables, Sampling Distributions, Confidence Intervals, Hypothesis Tests, Two Sample Procedures, Chi-square Tests, Inference for slope, Standard Deviation, Variance, Covariance, Density Estimation, Bayesian Inference, Decision Theory, Probability Distribution, Conditional Probability distribution, Probability Density Function, Cumulative Distribution Function, Characteristics Function Probability, Conditional Probability, Law of Large Numbers, Central Limit Theorem

İstatistik ve ekonomi derslerinin sınavlarından birinden geçmek ya da kalmak sınıfta kalmak ya da geçmek kadar kritik önem taşıyabilir. Bu kritik dönemde sınavlardan başarılı olabilmek için özel istatistik dersi almak istatistik dersini geçmenin en akıllı yoldur. İstatistik ve ekonomi özel ders öğretmeni ile kısa zamanda anlaşılmayan konular anlaşılır ve istatistik dersinin sınavında karşılaşılabilecek kritik noktaların altı çizilir. İstatistik dersi bölümün zor derslerinden biridir. Özel istatistik dersi almak ve özel dersin kazandırdığı zaman ve bilgi avantajlarından yararlanmak oldukça akıllı bir yoldur.

İstatistik özel ders talebinde özel üniversiteler ilk sırada gelmektedir.

İstatistik ya da Istatistics dersinden sınav döneminde özel ders istendiğinde dikkat edilmesi gerekenler

  • İstatistik özel ders verebilecek nitelikte öğretmen sayısının az oluşu.
  • Özel ders istatistik öğretmenin programını yoğun olması.
  • Kurumsal üniversite özel ders öğretmenleri ile BogaziciDers.com hizmetinizde. İstatistik – Istatistics özel ders, ekonomi özel ders öğretmenleri ile başarıyı yakalayın.